73. őszi aukció
Barta Mária városi jelenet
93

Barta Mária (1897-1969)

Városi forgatag, 1930 körül

Olaj, vászon, 80 x 60 cm
Jelezve jobbra lent: Barta Mária
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 400 000 Ft

PROVENIENCIA:
– egykor Kiss Horváth László gyűjteményében