12. aukció
Scheiber Hugó (1873-1950) Városi forgatag
211

Scheiber Hugó (1873-1950)

Városi forgatag

Olaj, karton, 43x55 cm
Jelezve jobbra lent: Scheiber
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft

Kiállítva: Sturm Galéria, Berlin, 1928. szeptember

76

Scheiber Hugó (1873-1950)

Várakozás

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
77

Scheiber Hugó (1873-1950)

Kert kúttal

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
185

Scheiber Hugó (1873-1950)

Kalapos hölgy

Kikiáltási ár: 950 000 Ft