72. Tavaszi aukció
Mund Hugó városkép
139

Mund Hugó (1892-1962)

Városi háztetők, 1910-es évek

Olaj, vászon, 69,5 x 85 cm
Jelezve jobbra lent: Mund H.
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 800 000 Ft