53. aukció
Scheiber Hugó park
102

Scheiber Hugó (1873-1950)

Városi park alakkal, 1920-as évek eleje

Olaj, papírlemez, 53,5x72 cm
Jelezve balra lent: Scheiber H
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

Reprodukálva:‣ Molnos Péter: Scheiber Hugó. Festészet a jazz ritmusában.Kieselbach Galéria, Budapest, 2014. 309. oldal