46. aukció
Scheiber Hugó városkép
148

Scheiber Hugó (1873-1950)

Városi park alakkal

Olaj, karton, 53,5x72 cm
Jelezve balra lent: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 1 800 000 Ft