4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Ladányi Emory (1902-1986) Városi séta, 1959
93

Ladányi Emory (1902-1986)

Városi séta, 1959

Olaj, kavics, vászon, 91 x 76 cm
Jelezve középen lent: Ladányi 59
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft