42. Aukció
Pap Géza (1883-1961) Városkép
21

Pap Géza (1883-1961)

Városkép

Olaj, vászon, 110,5x95,5 cm
Jelezve jobbra lent: Pap Géza
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 400 000 Ft