19. aukció
Mikola András (1884-1970) Városkép kandelláberral
46

Mikola András (1884-1970)

Városkép kandelláberral

Olaj, vászon, 35,5x40,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mikola András
Kikiáltási ár: 120 000 Ft