33. aukció
Diener Dénes Rudolf (1889-1956) Városliget
34

Diener Dénes Rudolf (1889-1956)

Városliget

Olaj, vászon, 90x95 cm
Jelezve jobbra lent: Diener Dénes
Kikiáltási ár: 480 000 Ft