54. aukció
Diener Dénes Rudolf (1889-1956) Városliget
162

Diener Dénes Rudolf (1889-1956)

Városliget

Olaj, vászon, 90x94,5 cm
Jelezve jobbra lent: Diener Dénes
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

FELTEHETŐLEG KIÁLLÍTVA:‣ Csorba Géza szobrászművész, Diener Dénes Rezső, Dobrovics Péter, Erős Andor, Kmetty János,Nemes-Lampérth József és Schönberger Armand festőművészek műveiből rendezett csoportkiállítás.Nemzeti Szalon, Buda