65. aukció (2020. december)
Kmetty János (1889-1975) Városliget
133

Kmetty János (1889-1975)

Városliget

Olaj, vászon, 36x45,5 cm
Jelezve balra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:

Párizs-Budapest 1890-1960. Képzőművészeti kapcsolatok a két város közt, Virág Judit Galéria, Budapest, 2017., 163. tétel