30. aukció
Scheiber Hugó (1873-1950) Városliget
18

Scheiber Hugó (1873-1950)

Városliget

Olaj, papír vászonon, 62x91 cm
Jelezve jobbra lent: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft