Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Nemes Lampérth József (1891-1924) Városligeti részlet, 1912
164

Nemes Lampérth József (1891-1924)

Városligeti részlet, 1912

Olaj, vászon, 95x90 cm
Jelezve balra lent: Nemes Lampérth József 1912