70. Őszi Aukció
Nemes Lampérth József (1891-1924) Városligeti részlet, 1912
129

Nemes Lampérth József (1891-1924)

Városligeti részlet, 1912

Akvarell, tus, papír, 28 x 40 cm
Jelezve balra lent: NLJ. 1912. VI. 5.
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft