43. aukció
Simon György János (1894 - 1968) Városrészlet, 1922
61

Simon György János (1894 - 1968)

Városrészlet, 1922

Olaj, vászon, 62,5x49 cm
Jelezve jobbra lent: G.Simon
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva:
•Simon György János gyűjteményes kiállítása.
Helikon Galéria, Budapest, 1923. június 3–17.