28. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Városrészlet
200

Orbán Dezső (1884-1987)

Városrészlet

Olaj, vászon, 46x62 cm
Jelezve balra lent: Orbán
Kikiáltási ár: 850 000 Ft