65. aukció (2020. december)
Schönberger Armand (1885-1974) Városrészlet (Budai házak)
92

Schönberger Armand (1885-1974)

Városrészlet (Budai házak)

Olaj, vászon, 60,5x60 cm
Jelezve jobbra lent: Schönberger A., jelezve vakrámán: Dr. Markó Istvánné s.a. Zárda utca
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Szíj Béla: Schönberger Armand. In: Élet és Tudomány 41. évfolyam, 3. szám (1986), 2. kép Házak dombok között címmel

112

Anya gyermekével

Kikiáltási ár: 400 000 Ft