53. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Városrészlet fasorral, 1939
178

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Városrészlet fasorral, 1939

Olaj, karton, 65x50 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba 939.
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

Proveniencia:‣ korábban a Gordon-Váradi gyűjteményben
Kiállítva:‣ Perlrott-Csaba Vilmos festőművész emlékkiállítása. Művésztelepi Galéria, Szentendre, 1977.katalógus: 42.‣ Gordon Zsuzsa és dr. Váradi István magángyűjteménye.

22

Asztali csendélet

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
42

Notre dame

Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft