1. aukció
Vén Emil (1902-1984) Városszéli alkony
61

Vén Emil (1902-1984)

Városszéli alkony

Olaj, vászon, 51x71 cm
Jelezve jobbra lent: Vén
Kikiáltási ár: 120 000 Ft