63. aukció
Sugár Gyula 1924-1991 „Városvédő” Pallas Athene, 1973
130

Sugár Gyula 1924-1991

„Városvédő” Pallas Athene, 1973

Olaj, tempera, papírlemez, 91x120,5 cm
Jelezve középen lent: Sugár 73. Jelezve hátoldalon: Sugár Gy. "Városvédő" Pallas Athene
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft

Oeuvre-jegyzék ¦ Oeuvre-catalogue number: SU 244

¦ In: http://sugargyula.hu

Reprodukálva ¦ Reproduced:

¦ http://sugargyula.hu/mitoszok-demonok.htm