Varró nő, 1930-as évek közepe
Olaj, tempera, vászon, 70,5x100 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 9 000 000 Ft
Aukcionálva:‣ BÁV 53. árverés, 260. tétel Proveniencia:‣ korábban Szilágyi Sándor gyűjteményében