23. aukció
Nádler Róbert (1858-1938) Várrom a tengerparton
58

Nádler Róbert (1858-1938)

Várrom a tengerparton

Olaj, vászon papírlemezen, 51,5x41 cm
Jelezve balra lent: Nádler Róbert
Kikiáltási ár: 130 000 Ft