71. Aukció
Telepy Károly (1828-1906) Várrom
55

Telepy Károly (1828-1906)

Várrom

Olaj, vászon, 32,5x41 cm
Jelezve balra lent: Telepy K.
Kikiáltási ár: 190 000 Ft