33. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Várudvar, Kikötő
3

Várudvar, Kikötő

Akvarell, ceruza, papír, 15x24 cm
"Jelzés nélkül; Jelezve jobbra lent: Mednyánszky"
Kikiáltási ár: 650 000 Ft