16. aukció
Gáll Ferenc / Francois Gall (1912-1987) Vásár, 1933
141

Gáll Ferenc / Francois Gall (1912-1987)

Vásár, 1933

Olaj, vászon, 51x61 cm
Jelezve jobbra lent: E. Gáll F. 933
Kikiáltási ár: 280 000 Ft