51. aukció
Boromisza Tibor (1880-1960) Vásár
108

Boromisza Tibor (1880-1960)

Vásár

Olaj, vászon, 50x71 cm
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva :
‣ Boromisza Tibor és Medgyessy Ferenc gyűjteményes kiállítása. Helikon Galéria, Budapest, 1922. október, katalógus: 1. (Vásár) 28. (Szamos partján) vagy 29. (Vásári jelenet) számon