54. aukció
Pettenkofen, August 1822-1889 Vásár
64

Pettenkofen, August 1822-1889

Vásár

Olaj, fa, 10x18 cm
Jelezve jobbra lent: a.p. Jelezve hátoldalon: August V. Pettenkofen
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 1 000 000 Ft

115

Pettenkofen, August 1822-1889

Itatás

Kikiáltási ár: 300 000 Ft