17. aukció
Tibor Ernő (1885-1945) Vásár Nagyváradon
93

Tibor Ernő (1885-1945)

Vásár Nagyváradon

Olaj, karton, 70x98 cm
Jelezve jobbra lent: Tibor Ernő
Kikiáltási ár: 360 000 Ft