28. aukció
Gruber Béla (1936-1963) Vásárhelyi hangulat, 1961
176

Gruber Béla (1936-1963)

Vásárhelyi hangulat, 1961

Olaj, vászon, 17,5x29,5 cm
Jelzés nélkül, Hátoldalon: hagyatéki bélyegző
Kikiáltási ár: 200 000 Ft