Vásárhelyi táj
Olaj, karton, 26 x 39,5 cm
Jelezve jobbra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft
PROVENIENCIA:
¦ egykor Dr. Görgényi Frigyes tulajdonában
AUKCIONÁLVA:
¦ BÁV 29. Művészeti Képaukció. Budapest, 1972. december, kat.: 332.