14. aukció
Skuteczky Döme (1850-1921) Vásári forgatag
35

Skuteczky Döme (1850-1921)

Vásári forgatag

Olaj, vászon, 76x50 cm
Jelezve jobbra lent: Skuteczky D.
Kikiáltási ár: 420 000 Ft