11. aukció
Németh Miklós (1934-2012) Vasárnap, 1981
189

Németh Miklós (1934-2012)

Vasárnap, 1981

Olaj, farost, 82x67,5 cm
Jelezve jobbra lent: VNMF 81 X. 12.
Kikiáltási ár: 220 000 Ft

Proveniencia: Kornai gyűjtemény