15. aukció
Pekáry István (1905-1981) Vasárnap délelőtt, 1933
21

Pekáry István (1905-1981)

Vasárnap délelőtt, 1933

Olaj, vászon, 101x116 cm
Jelezve jobbra lent: Pekáry 33
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft