28. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Vasárnap délután, 1910-1912 körül
124

Fényes Adolf (1867-1945)

Vasárnap délután, 1910-1912 körül

Olaj, vászon, 85x93,5 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft

FELTEHETŐLEG KIÁLLÍTVA:-Fényes Adolf újabb festményeinek és rajzainak kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1912.