9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Wahorn András (1953-) Vasárnap délután a Batthyány téri aluljáróban, 1981
56

Wahorn András (1953-)

Vasárnap délután a Batthyány téri aluljáróban, 1981

Olaj, farost, 42 x 51,5 cm
Jelezve jobboldalt: Vasárnap délután a Batthyány téri aluljáróban Wahorn A. 1981 V. 12
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

  • “Idézőjelben” – Delmenhorst, Stadtische Galeria, Bécs, 1985