50. Jubileumi Aukció
Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891) Vásárra menő család, 1862
122

Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891)

Vásárra menő család, 1862

Olaj, vászon, 36,5x52,5 cm
Jelezve balra lent: C. Markó 1862 Hátoldalon: Carlo Marko. Ungherese N. 3. Arada Sull’ Appennino di S. Pellegrino
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 500 000 - 5 000 000 Ft