49. aukció
Markó András (1824-1895) Vásárra menő család
205

Markó András (1824-1895)

Vásárra menő család

Olaj, vászon, 103.5x136.5 cm
Jelezve jobbra lent: And.Markó. 1869
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft