36. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Vasút a dombok között, 1936
62

Vörös Géza (1897-1957)

Vasút a dombok között, 1936

Olaj, vászon, 90,5x80,5 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza 36
Kikiáltási ár: 850 000 Ft