32. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Vasúti rendező, 1960
37

Csernus Tibor (1927-2007)

Vasúti rendező, 1960

Olaj, karton, 23x30 cm
Jelezve jobbra lent: Csernus 60
Kikiáltási ár: 550 000 Ft