Zsolnay
Váza, lótuszvirágdíszes fémmontírozással, Zsolnay/Osiris, 1904
Aranyozott ón, porcelánfajansz. Fémszínű, opak eozinmázak borítják, enyhén márványozva. A felület savmaratott, tompa fényű.
Fémmontírozás-kivitel: Walter Scherf & Co., Nürnberg