56. aukció (2017 október)
Zsolnay Váza, lótuszvirágdíszes fémmontírozással, Zsolnay/Osiris, 1904
179

Zsolnay

Váza, lótuszvirágdíszes fémmontírozással, Zsolnay/Osiris, 1904

Fazonszám: nincs, Magasság / Height: 19,5 cm
Jelzés: a fémmontírozás alján
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 1 800 000 Ft

Aranyozott ón, porcelánfajansz. Fémszínű, opak eozinmázak borítják, enyhén márványozva. A felület savmaratott, tompa fényű.
Fémmontírozás-kivitel: Walter Scherf & Co., Nürnberg