12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Pinczehelyi Sándor pop-art pécsi műhely kortárs aukció
10

Pinczehelyi Sándor (1946)

Vázlat a csillag Coca-colához, 1988

Akril, olaj, vászon, 49.5 x 60 cm
Jelezve jobbra lent: Pinczehelyi S.
Jelezve hátoldalon: Pinczehelyi Sándor 1988 Vázlat a csillag Coca-colához
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft