55. aukció
Eisenhut Ferenc (1857-1903) Vázlat a Kakasviadalhoz, Kairó, 1894
216

Eisenhut Ferenc (1857-1903)

Vázlat a Kakasviadalhoz, Kairó, 1894

Olaj, vászon, 40x54,5 cm
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft