25. aukció
Székely Bertalan (1835-1910) Vázlat az "Özvegy" című képhez
122

Székely Bertalan (1835-1910)

Vázlat az "Özvegy" című képhez

Olaj, vászon, 34,5x28,5 cm
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

BÁV 45. aukció, 302. tétel

Feltehetőleg kiállítva: Székely Bertalan emlékkiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1911. katalógus: Életképek és tájképek /33.