14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Orvos András, Vegetáció
10

Orvos András (1939)

Vegetáció, 2020

Olaj, vászon, 60 x 80 cm
Jelezve hátoldalon: Orvos András Vegetáció 2020
Jelezve balra lent: Orvos András
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft