48. aukció
Körösfői-Kriesch Aladár (1863-1920) Végtelen tenger (Korzika)
98

Körösfői-Kriesch Aladár (1863-1920)

Végtelen tenger (Korzika)

Olaj, papírlemez, 19x24,5 cm
Jelezve jobbra lent: KKA monogram Jelezve balra lent: Bastia Corsica
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 350 000 - 550 000 Ft