27. aukció
Váli Dezső (1942-) Végül is mindegy, 1974-79
172

Váli Dezső (1942-)

Végül is mindegy, 1974-79

Olaj, farost, 136x90 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 74-1979, hátoldalon: A/74/2
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft