43. aukció
Herrer Cézár (1868-1919) Velence
16

Herrer Cézár (1868-1919)

Velence

Olaj, vászon, 48,5x63 cm
Jelezve balra lent: Herrer C. Venezia
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 000 000 Ft