43. aukció
Kaufmann, Karl (1843-1901) Velence
73

Kaufmann, Karl (1843-1901)

Velence

Olaj, vászon, 40x71 cm
Jelezve jobbra lent: L. Bertini
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft

Aukcionálva:
•Mű-Terem Galéria 24. árverés, 153. tétel