58. aukció
Tibor Ernő (1885-1945) Velence
218

Tibor Ernő (1885-1945)

Velence

Olaj, papírlemez, 70x99,5 cm
Jelezve jobbra lent: Tibor
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft

Maria Zintz: Tibor Ernő.

Institutului Cultural Román, Bukarest, 2016. 29. kép