13. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Velence, 1923
80

Orbán Dezső (1884-1987)

Velence, 1923

Olaj, vászon, 66x51 cm
Jelezve balra lent: Orbán Venezia 1923
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

32

Orbán Dezső (1884-1987)

Bokályos csendélet

Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft
99

Orbán Dezső (1884-1987)

Magányos fa, 1910 körül

Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft